Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новини Івано-Франківська
Мер Івано-Франківська назвав«цирковою виставою» сесію міськради
Фото: universum.org.ua

Мер Івано-Франківська назвав«цирковою виставою» сесію міськради


четверг, 01.04.2010 09:08 Просмотров380Комментариев0

Проблемним питанням №1 в Івано-Франківську є питання ремонту доріг. Однак під час сесії міської ради 30 березня депутати провалили розгляд цього питання, за що мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус назвав сесійне засідання «цирковою виставою» під час брифінгу 31 березня.

Про це ZAXID.NET повідомила прес-служба Івано-Франківського міськвиконкому.

За словами мера, Україна досі не має Державного бюджету, відповідно – не має ні обласного ні міського бюджету, місто не може здійснювати фінансування капітальних видатків, в тому числі і фінансувати капітальний ремонт доріг. Загострює ситуацію ще й те, що казначейство затримує проплату коштів на ці потреби.

«Тому, зрозумілим є те, що потрібно шукати інші шляхи суттєвого покращення стану доріг в місті. Я, як міський голова, запропонував такий шлях. В результаті тривалих перемовин, було досягнуто домовленості з компанією, яка в майбутньому могла б стати інвестором. Ця компанія вже показала якість виконання робіт, адже проводила відновлення дорожнього покриття в с. Вовчинець після повені 2008 року. Фірма запропонувала інвестувати 30 млн грн в капітальний ремонт доріг в м. Івано-Франківську за умови, що кошти повертатимуть їй з міського бюджету протягом 3 років та без відсотків. Я ще раз наголошую, що кошти місто сплачуватиме лише після виконання робіт», - сказав Віктор Анушкевичус.

Однак, за словами мера, завдяки позиції окремих депутатів, зокрема М. Івасютина та С. Борзова, питання затвердження договору зі згаданим інвестором під час сесії Івано-Франківської міської ради заговорили і, фактично, провалили. «Окрім того, з самого початку обговорення було зрозуміло, що фракція БЮТ також не налаштована підтримати це питання. Фракція БЮТ запропонувала альтернативний проект рішення, який був важкозрозумілим за змістом і був спрямований на затягування вирішення цієї проблеми. Шлях, запропонований БЮТом – це затягування часу. Якщо іти шляхом, який пропонує фракція БЮТ, то тендер на виконання ремонтних робіт на дорогах міг би відбутись лише наприкінці літа, коли вже більша половина ремонтного сезону втрачена.

«Вчора, протягом 5-ти годин всі мали можливість спостерігати своєрідну циркову виставу, коли фракція БЮТ та депутати Борзов, Івасютин вносили масу пропозицій і змін, імітуючи бурхливу діяльність. Це було зроблено, щоб виправдати себе в очах виборців за провалення проекту рішення МВК, прийняття якого дозволило б у найкоротші терміни визначити інвестора та приступити до ремонту доріг у місті», - заявив міський голова

Як зазначив Віктор Анушкевичус, його власний рейтинг – це одне, а питання громади, зокрема ремонт доріг – це інше. Таким чином, вчора фракція БЮТ та окремі депутати принесли інтереси громади в жертву своїм політичним амбіціям.

Новини Івано-Франківська от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
France Открыто Парижское метро.
Православные Положение честной ризы Господа нашего Иисуса Христа в Москве 
Свобода слова
Организация: Ресторан "Не Гони"
Харьковская область
Организация: ЛВЧД
Закарпатская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования