Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новини Івано-Франківська
До Віктора Януковича звернулася Івано-Франківська ОДА
Фото: «Правда.if.ua»

До Віктора Януковича звернулася Івано-Франківська ОДА


понедельник, 15.03.2010 17:25 Просмотров1559Комментариев4

Сьогодні Івано-Франківська обласна рада схвалила звернення до Президента України Віктора Януковича щодо неприпустимості відміни Указів Президента України Віктора Ющенка про присвоєння звання Героя України Головнокомандувачу УПА Роману Шухевичу і Провіднику ОУН Степану Бандері, пише «Правда.if.ua».

Звернення

Івано-Франківська обласна рада стурбована дискусіями навколо указів Президента України Віктора Ющенка про присвоєння звання Героя України Головнокомандувачу УПА Романові Шухевичу та Провіднику ОУН Степанові Бандері, що набули міжнародного масштабу.

З тривогою сприймаємо Вашу заяву на зустрічі з керівництвом Російської Федерації про наміри відмінити згадані укази саме до 9 травня 2010 року, коли буде відзначатися 65-а річниця перемоги на гітлерівським нацизмом та його союзниками у Другій світовій війні.

Степан Бандера та Роман Шухевич, як і багато інших українців, боролися та загинули за незалежність України, тому завжди залишаться героями в народній пам’яті українців. Вони воювали за нашу свободу проти нацизму і комунізму. Ані Брюссель, ані Москва, ані Варшава не мають права вказувати, хто в Україні є національним героєм. Це є виключне право українців.

Наша земля ще й досі стогне від кривавих злочинів нацистів і комуністів, які засуджені світовою спільнотою. Немає родини, яка б у ті часи не втратила рідних. Майже півтора мільйона українців було вивезено на каторгу до Сибіру. Збройна боротьба проти репресій стала єдиним способом захистити мирне населення.

Ми повинні пам’ятати, що країна, яка не шанує своїх героїв, ніколи не матиме майбутнього.

Укази Віктора Ющенка базуються на відкритих і доступних архівних документах, на численних зверненнях громадян, громадських і політичних організацій та місцевих рад.

У свій час за власну незалежність боролися всі народи. До прикладу, Польща не питала чиєїсь думки, героїзуючи Армію Крайову. Слід також згадати висловлювання Шарля де Голля стовно Української Повстанської Армії: “Якби у мене була така армія як УПА, то німецький чобіт не топтав би Францію”.

Звернення про відміну цих указів грунтуються на тоталітарно-совєцьких стереотипах. Яскравим прикладом розвінчення відвертої комуністичної брехні є рішення Печерського районного суду Києва, прийняте 14 січня цього року, яким задоволено позов дітей Романа Шухевича до очільника комуністів щодо поширеної ним у 2007 році неправдивої інформації про те, що нібито Гітлер вручав Роману Шухевичу німецькі нагороди. Під час судового розгляду ні він, ні його представники не змогли надати жодних доказів того, що така подія справді була. Суд зобов’язав П. Симоненка “на найближчому з моменту набрання законної сили рішення суду пленарному засіданні Верховної Ради України спростувати поширену ним недостовірну інформацію про Романа Шухевича”. Проте це П. Симоненком не зроблено й досі. Ми розуміємо Ваше прагнення встановити добросусідські стосунки з Євросоюзом та Росією. Однак вони повинні грунтуватися на взаємній повазі, а не на поступках України своїм сусідам всупереч національним інтересам.

Ми поважаємо право сусідніх суверенних держав і вимагаємо такої ж поваги до нашої суверенності, в тому числі і нашого права самим визначати трактування своєї історії і давати оцінку своїм історичним постатям.

Не сприймаємо також те, що з боку держав, які протягом певного історичного періоду окуповували українські землі, здійснюється намагання втрутитися у винятково внутрішні справи суверенної Української держави.

Враховуючи Ваші заяви про наміри об’єднати український народ, вважаємо, що Україну згуртує правда про всіх, хто воював і боровся за її незалежність.

Переконані, що Ви, як Президент України, докладете усіх зусиль задля донесення історичної правди до кожного громадянина нашої держави, що дасть змогу подолати постсовєцьке мислення і таким чином зміцнить націю, яка буде рівноправною серед європейських та світових народів, та утвердить авторитет Президента великої держави.

Зі свого боку заявляємо, що Івано-Франківська обласна рада всіма конституційними методами буде утверджувати історичну справедливість.
Слава Україні!
Героям слава!

Новини Івано-Франківська от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 4  
4 NHJABV
Процитировать Процитировать
2010-03-16 01:25
Шановны депутаты! Вы сами верите в то , что подписываете? Уровень вашего "послания" соответствует уровню учня 3 класса,нашпигованного бреднями Вакарчука, а не гос.мужей. Вы своими "героями", а по сути террористами, "достали" не только 95% граждан Украины, но и Европарламент.Не удивлюсь,если она. Европа в ближайшее время заробитчан пришлет обратно. вы хоть о них подумайте.Займитесь делом. Калуш- гордость советской химии вы довели до уровня "зоны экологического бедствия!"И так все 100% пром. предприятий на территории области,вы там протираете штаны и разворовываете бюджетные деньги, поэтому "отрабатываете" заказы антиукраинских сил.
3 українець
Процитировать Процитировать
2010-03-15 20:26
Шановні другу світову війну розпочали два братніх народи: німецький та сов'єцкий, які в 30-40 роки активно співпрацювали, обмінювалися військовим досвідом, совєтскі військові училища навчали німецьких військових і таке інше. Саме поділ Польщі двома братніми народами став початком другої світової війни - найжахливішої з усіх воєн. Як ви думаєте післяі війни, хто залишився найбільшим ворогом для москалів та рускоговорящих гр.України? Ні не німці, які в крові потопили Україну, Білорусь, Росію. З німцями вони порозумілися, бо совети були не краще за німців. Тому вони зараз братаються. А найбільший ворог виявляється - це бандерівці, тобто - західняки. Бо вони не захотіли бути советским народом. Більш того, західна Україна показала приклад східній Україні, що із совєтами можна боротися., а Світ дізнався, що є така нація - українці. Тому москалі і сьогодні скрежуть зубами, що ніяк видавити не можуть із українців відчуття патріотизму та бажання бути сильною та незалежною нацією.
2 Володимир
Процитировать Процитировать
2010-03-15 19:10
Я не знаю яким словом назвати цих людей (ІФ ОДА). З яких це пір герої західної частини України стали "Загальнонаціональними героями"? Не треба плутати поняття, будьласка! Для мене ані Бандера, ані Шухевич зовсім не герої![smile4] І так для багатьох УКРАЇНЦІВ, особливо для тих, кому бандюки ОУН УПА стріляли в спини! Нехай вони будуть героями вашої області чи кількох областей... Ніхто Вам і слова не скаже... А якіж вони герої на Дніпропетровщині, Харківщині чи Донеччині? Це моя особиста думка і прошу мене не переконувати у зворотньому!
1 владимир
Процитировать Процитировать
2010-03-15 18:58
Похоже,Ивано-Франковский облсовет как и глава местной госадминистрации только и занимаются,что сносом-установкой (...) бандеровцев! А область,между тем, имея неповторимый и один из самых перспективных в стране природный и людской потенциал, в то же время одна из самых нищих и неразвитых в стране. Тем ли занимаются доморощенные ивано-франковские хуторские "политики"? Пора бы и о живых подумать и сделать хоть что-нибудь!
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
USA 1878г.  Американский изобретатель Томас Алва Эдисон патентует фонограф.
Turkmenistan День Государственного флага Туркменистана 
Свобода слова
Организация: Салон красоты "Sun Paradise"
Киев
Организация: "Kress-центр"
Киев
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования