Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Черновцов
На Буковині КРУ виявила порушень на 356 млн грн
Фото: Сегодня

На Буковині КРУ виявила порушень на 356 млн грн


четверг, 08.04.2010 16:46 Просмотров408Комментариев2

Про це повідомила 8 квітня начальник КРУ у Чернівецькій області Марія Марич, пише ЗІК.

Ревізори встановили недоотримання торік на Буковині бюджетами усіх рівнів, підприємствами, установами та організаціями, громадянами фінансових ресурсів на загальну суму 9,8 млн грн, що майже удвічі більше, ніж у попередньому році.

Незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів виявлено на загальну суму 62,5 млн грн, що в 1,8 раза більше, ніж за 2008 рік.

Завдяки вжитим заходам забезпечено відшкодування незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на 17 млн грн, а також додаткове надходження до бюджетів, суб’єктів господарювання та виплати фізичним особам на 4,4 млн грн, усунуто інших порушень на 230,2 млн грн.

 За допущені порушення 148 підприємствам і організація зупинено операції з бюджетними коштами, 51 підприємству, установі та організації зменшено бюджетні асигнування на суму нецільового використання бюджетних коштів (954,4 тис. грн), у 16 випадках взагалі припинено бюджетні асигнування, у 2 випадках виставлено вимоги про повернення використаної не за цільовим призначенням суми субвенції на 18,2 тис. грн.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто 527 посадових осіб. За порушення законодавства про бюджетну систему складено та передано до суду 44 адмінпротоколи, а за порушення законодавства про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти – 9 адмінпротоколів. В інтересах держави до суду направлено 162 позови на загальну суму 47,3 млн грн. Крім того, КРУ ініціювало 24 позови перед органами прокуратури. До правоохоронних органів дляв життя заходів передано матеріали 134 ревізій, за результатами розгляду яких порушено 12 кримінальних справ. За результатами участі працівників КРУ в області у перевірках, що проводилися правоохоронними органами, порушено ще 26 кримінальних справ.

Найбільше незаконних витрат – на 1 млн 123 тис. грн ревізори виявили в ГУ регіонального розвитку, архітектури та інфраструктури ОДА. На таку суму тут завищили обсяг та вартість виконаних робіт з поточного ремонту автомобільних доріг, мостів та мостових переходів комунальної власності. Про результати цієї перевірки ревізори проінформували УСБУ у Чернівецькій області, а матеріали її передали до УДСБЕЗ УМВС у Чернівецькій області.

Новости Черновцов от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 2  
2 Емануїл
Процитировать Процитировать
2010-04-13 13:04
Невже ні в кого не виникало запитання, чого це раптом так несподівано активно запрацювало КРУ. На перший погляд якщо не знати первопричини то навіть дещо вражає. Але ж насправді все набагато простіше. Керівник КРУ Марія Марич смертельно боїться (і небезпідставно) що нова влада більш детально зверне увагу на роботу цього контролюючого органу і тоді повилізають дуже неприглядні, протизаконні, аморальні, злочинні дії цієї одіозної горе-керівниці. Тому вона і вибрала таку тактику (прес-служба КРУ цілодобово штампує і розсилає видумані, сфабриковані, документально не підтвердженні показники), щоб можливо у нового керівника області створилась про неї позитивна думка. Але нова влада на відміну від попередньої не романтики-бджолярі і досить швидко розкусить цю ……. Тому дорогі краяни через досить короткий час ми станемо свідками того, що 90 % сфабриковіаних матеріалів розсипляться як пісочна гірка. Але нажаль Марія Марич людина не вихована і тим паче не інтелігентна, тому розраховувати тим людям яких вона облила брудом що вона хоча б вибачиться не доводиться.
1 Вуйко Юзьо
Процитировать Процитировать
2010-04-09 10:01
Не важко здогадатись чому так активно запрацювала Марич адже горить земля під ногами.Тепер вже ні в кого не викликає сумнів той факт що Марійка Марич таки порушила закон коли одарювала себе "найрозумнішу" квартирою за державні кошти. Як взагалі вона після цього може ще когось перевіряти. Може новий губернатор зробить подарунок братському Закарпаттю поверне назад їм "чесну та порядну" Марич. Тим більше в неї там законно отримана квартира.
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
USA 1819г.  Флорида перешла от Испании к США (была продана за 5 млн $).
Netherlands Карнавал в Нидерландах 
Свобода слова
Организация: Агенство дизайна "Global Sevice"
Харьковская область
Организация: Ресторан "Мельница"
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования