Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Черновцов
На Буковині виявили трихінельоз
Фото: Оbed.irk.ru

На Буковині виявили трихінельоз


четверг, 18.03.2010 15:34 Просмотров1805Комментариев0

Випадок захворювання на трихінельоз зареєстровано на Буковині. Останній раз таке важке паразитарне захворювання у людини в області було зафіксовано у 1998 році, пише ЗІК. Про це ЗІКу повідомили 18 березня у паразитологічному відділенні обласної СЕС.

Випадок захворювання на трихінельоз людини зафіксовано у Кельменецькому районі. Жінка, готуючи пельмені із фаршем з м’яса дикого кабана, спробувала сирий фарш. Оскільки м’ясо було заражене збудником трихінельозу, дуже швидко жінка відчула себе зле і змушена була вернулася за допомогою до лікарів. Лабораторно у неї підтвердили діагноз «трихінельоз». Наразі життю потерпілої вже нічого не загрожує. Вона пройшла курс спеціального лікування в обласній лікарні.

Довідка ЗІКу.

Трихінельоз – паразитарна хвороба (гельмінтоз) людини і тварин, збудником якої є живородяча нематода Trichinella spiralis. Трихінельоз характеризується гострим перебігом у людини, лихоманкою, м’язовими болями, набряком обличчя, висипами на шкірі, високою еозинофілією; при тяжкому перебігу – ураженням міокарда, легень, центральної нервової системи. Дане захворювання має велике медико – соціальне значення, яке зумовлене частотою тяжкого перебігу хвороби, нерідко з тривалим порушенням працездатності, в окремих випадках – високою летальністю.

Основними факторами передачі трихінельозу людині є уражена личинками трихінел свинина (м’ясо, сало та інші продукти забою). В природному вогнищі людина найчастіше заражається трихінельозом при вживанні в їжу термічно недостатньо обробленого м’яса дикого кабана, ведмедя. Тварини заражаються при поїданні інвазованого личинками трихінел м’яса та знезаражених продуктів забою свиней (обрізь, кухонні відходи, субпродукти), тушок хутрових звірів, а також інвазованих трупів собак, котів, пацюків. Личинки трихінел не гинуть при заморожуванні і зберігають інвазійність при посолі та звичайному коптінні м’яса, м’ясопродуктів.

Санепідеміологи закликали буковинців при виникненні перших симптомів захворювання, яке пов’язане з вживанням м’ясної продукції, одразу звертатися за медичною допомогою, а з метою упередження небезпечної хвороби дотримуватись вимог теплової обробки при приготуванні страв з м’яса, не купувати м’ясної продукції на стихійних ринках, без клейма ветсанекспертизи, не проводити подвірний забій тварин без ветеринарно – санітарного контролю, не згодовувати домашнім тваринам субпродукти невідомого походження, проводити дератизацію стійлових приміщень в приватних садибах.

Новости Черновцов от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:                  

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Russian_Federation 1821г.  Родился Алексей Жемчужников, русский поэт-сатирик.  
Netherlands Карнавал в Нидерландах 
Свобода слова
Организация: Клуб "Мілленніум"
Львовская область
Организация: Интернет-провайдер "Датасвит"
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования