Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Черновцов
Рибалки вимагають заборонити промисловий вилов риби
Фото: zastavki.com

Рибалки вимагають заборонити промисловий вилов риби


вторник, 16.03.2010 16:31 Просмотров522Комментариев0

Перший форум рибалок Буковини висловив недовіру Держрибінспекції у Чернівецькій області та звернувся до Кабінету Міністрів з вимогою припинити промисловий вилов риби у Дністровському водосховищі, відновлений після кількарічного мораторію. Про це повідомив 16 березня власкор ЗІКу.

Організатором Першого форуму рибалок Буковини виступила обласна Федерація риболовного спорту. Учасники Форуму – рибалки-аматори та рибалки-спортсмени вважають, що іхтіофауна Буковини опинилася під загрозою, оскільки Держрибінспекція не справляється із обов’язками захисту водойм від браконьєрів, а нерестовища цінних порід риби та місця нагулу нищаться унаслідок незаконного видобутку гравію.

Рибалки навели десятки конкретних прикладів роботи незаконних артілей, які виловлюють сітками рибу на Дністрі від Хотина до Кельменців, але чомусь залишаються поза увагою рибінспекції. Інколи таке браконьєрство прикривають виловом риби для «наукових» потреб, однак рибалки звертають увагу, що такий «науковий» вилов риби ведуть 40-ма сітками від Хотина до с. Бернове Кельменецького району. Не вживає рибінспекція впливових заходів і до тих браконьєрів, які електровудочками та самоловами виловлюють цінні осетрові породи риб у верхів’ях Дністра.

Рибалки висловили недовіру також місцевим науковцям, які надали висновок про доцільність відміни мораторію на заборону промислового вилову риби у Дністровському водосховищі. Вони вважають, що відміна мораторію стане екологічною катастрофою для цієї водойми каньйонного типу з обмеженою здатністю до самовідтворення іхтіофауни, багато представників якої є рідкісними і мають перебувати під охороною. Тому вони вимагають від Кабміну заборонити промисловий вилов риби у Дністровському водосховищі, закликають рибалок чотирьох сусідніх областей об’єднати зусилля для боротьби з браконьєрами на Дністрі.

Окрім того, Перший форум рибалок Буковини вирішив створити Народну громадську екологічну раду та прийняв резолюцію з вимогою заміни керівництва Держрибінспекції у Чернівецькій області.

Народна громадська екологічної рада виконуватиме функції консультативно-дорадчого органу природоохоронного спрямування, який покликаний захищати екологічні права мешканців Буковини.

Новости Черновцов от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Russian_Federation 1992г.  Указом Президента РФ образовано Федеральное космическое агентство России (Роскосмос).
USA 1862г.  Конгресс США принял закон о выпуске не размениваемых на золото бумажных денег, оборотная сторона которых была окрашена в зеленый цвет - отсюда и их название – «гринбекс», что в переводе с английского означает буквально «зеленые спинки».
Свобода слова
Организация: Интернет-Казино http://slote.ru/control
Киев
Организация: MAX NET
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования