Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Чернигова
Чернігівводоканал запускає “Пітона”
Фото: Волинські новини

Чернігівводоканал запускає “Пітона”


пятница, 16.04.2010 14:14 Просмотров575Комментариев0

“Пітон” діє! Днями на екранах телевізорів це побачили десятки тисяч чернігівців. Ті, хто в цьому сумнівався, мають змогу пересвідчитися на власному прикладі. З відключеною каналізацією комфортне життя закінчиться.

КП “Чернігівводоканал” намагається працювати з боржниками прозоро. Це – не гасло, а реальність. Технічний пристрій “Пітон”, що дозволяє відключити водовідведення без доступу до помешкання боржника, був придбаний в останні дні грудня 2009 року. Підприємство не поспішало форсувати роботу з відключень. Ще в січні всі боржники з заборгованістю понад 2–3 місяці були попереджені. Майже у всіх засобах масової інформації була розміщена інформація, що розповідала про принцип роботи та наслідки дії пристрою і попереджала боржників, що вони ще мають час для розрахунку за спожиту воду, пише Чернігівський монітор.

Одночасно йшла підготовка до роботи пристрою, навчання технічного персоналу. Більшість наших споживачів – люди свідомі, і розраховуються за воду вчасно. Загроза відключення вплинула і на свідомість частини боржників. Багато хто з них сплатив значну частину боргу й уклав з водоканалом договір про реструктуризацію залишку. Дехто взагалі розрахувався і тепер може спати спокійно. Завдяки цьому рівень проплат у лютому склав 101,7%, у березні – 104,1%, хоча експериментальні відключення розпочалися лише у другій половині березня. За два місяці додатково до нарахованого отримано 195 989 грн. Якщо станом на 1 лютого борг понад 1000 грн. мало 673 абоненти, то на 1 квітня їх кількість зменшилася до 649. Кількість боржників з боргами понад 500 грн. скоротилась з 1440 до 1345.

Якщо в березні відключення за допомогою “Пітона” здійснювалися лише з горищ, то у квітні фронт робіт розширився. Почалася повномасштабна робота по відключенню боржників з усіх видів дахів. Робота здійснюється планомірно і відключенню підлягають всі боржники із заборгованістю понад 2–3 місяці. Є два способи спасіння: сплатити значну частину боргу й укласти угоду про реструктуризацію або негайно сплатити гроші у касу. У більшості боржників гроші є, але вони вважають, що можна споживати воду безкоштовно і жити за рахунок інших.

Сім’я Г. тривалий час не платила за воду взагалі, але після відключення протягом двох діб сплатила близько 3000 гривень. Наступного дня їхня квартира була підключена. Громадянка В. в останню мить встигла повернути 900 грн. боргу. Тож чи є сенс ризикувати? “Пітон” – машина безвідмовна, і вже сьогодні окупила свою вартість чотири рази! А справжня робота тільки починається, і сподівання, що покарання когось обмине – марні.

Новости Чернигова от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Germany 1944г.  ВВС Великобритании сбросили 2300 тонн бомб на Берлин.
USA 1946г.  Родился Дэвид Линч, американский режиссер, сценарист, продюсер, актер и композитор.
Свобода слова
Организация: Супермаркет "Фокстрот"
Киев
Организация: PeopleNet
Киев
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования