Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Чернигова
Засідання обласного штабу
Фото: Чернігівський монітор

Засідання обласного штабу


вторник, 13.04.2010 08:39 Просмотров367Комментариев0

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло  провів засідання обласного штабу із забезпечення організованого проведення комплексу весняно-польових робіт у 2010 році.

Обласний штаб створений на виконання відповідного розпорядження голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка з метою забезпечення сприятливих умов товаровиробникам усіх форм власності для організованого проведення посівної кампанії.

До його складу увійшли керівники управлінь, установ і організацій системи агропромислового комплексу області, пише Чернігівський монітор.

Відкриваючи засідання, Олександр Михайлович охарактеризував загальну картину стану озимини в регіоні, зазначивши, що частина площ потребує термінового пересіву та підживлення.

Він повідомив, що на сьогоднішній день в області достатньо запасів насіння та матеріальних резервів для організації необхідних агрозаходів посівної кампанії. Проте терміни їх проведення вкрай обмежені в першу чергу через кліматичні чинники, адже весна в цьому році прийшла з запізненням у три тижні, а травень, за прогнозами синоптиків, очікується засушливим.

Серед основних завдань штабу, окреслених його керівником – забезпечення координації роботи усіх відповідних служб для надання методичної і практичної допомоги аграріям Чернігівщини у проведенні комплексу весняно-польових робіт у поточному році.

Учасники засідання обговорили питання, підняті Віце-прем’єр-міністром України Віктором Слаутою під час всеукраїнської селекторної наради щодо активізації кредитування сільгосптоваровиробників та страхування посівів, відновлення дії бюджетних програм фінансової підтримки агропромислового комплексу, забезпечення сільгосппідприємств пільговим пальним.

„Протягом останніх двох років Чернігівщина впевнено перетинала двомільйонну позначку збору врожаїв зернових, – зазначив Олександр Шанойло, підсумовуючи результати засідання, – то ж і в поточному році треба не знизити цю планку. Це наша основна задача.”

Керівник штабу вкотре наголосив на тому, що об’єм запланованих весняно-польових робіт необхідно провести на належному рівні у визначені терміни, беручи до уваги поради спеціалістів і науковців, дані аграріям під час обласної наукової наради.

Новости Чернигова от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Armenia День памяти жертв геноцида в Армении 
USA 1962г.  В США прошла первая в мире передача телевизионного сигнала между городами через спутник.
Свобода слова
Организация: СК Индиго
Киев
Организация: ДДУ№5
Одесская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования