Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Чернигова
Підтримати людей похилого віку
Фото: Чернігівський монітор

Підтримати людей похилого віку


понедельник, 12.04.2010 09:22 Просмотров915Комментариев0

В Чернігові в Навчально – методичному центрі профспілок у рамках Правозахисної програми для літніх людей “За рівні права та можливості” за підтримки Європейської Комісії Євросоюзу пройшов круглий стіл на тему: “Співпраця влади та громадських організацій з метою підвищення соціально – суспільної активності людей пенсійного віку”, пише Чернігівський монітор.

Виступаючи на засіданні, секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет  розповів про діяльність депутатського корпусу у цьому напрямку та запевнив, що дієві проекти громадських організацій, спрямовані на поліпшення життя людей похилого віку, будуть підтримані міською владою. Він також зупинився на питанні особливої уваги до ветеранів війни та праці та поінформував про хід підготовки в місті до відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Голова громадської організації “Спілка жінок м. Чернігова” Людмила Канюка зауважила, що за даними Інституту демографії в Україні нараховується 11 млн. людей похилого віку (одинадцяте місце серед країн світу). А в Чернігові уже сьогодні кожен четвертий житель – пенсіонер. Вона звернулася з пропозицією розглянути можливість безоплатного виділення місць для спілкування людей похилого віку, створення освітніх програм для набуття навиків реалізації знань та досвіду людей похилого віку у соціально – економічній, культурній сфері суспільства, роботі з дітьми за місцем проживання.

Учасники круглого столу зазначали, що трудова зайнятість для людей похилого віку в Чернігові, як і в цілому по Україні, є великою проблемою. Немає належного розвитку нормативно – правової бази щодо запобігання та заборони дискримінації з боку роботодавців. Потребує значного вдосконалення і система соціального захисту, де основою є пенсійне забезпечення. Специфіка медико-демографічної ситуації в Україні обумовлює необхідність одночасного збільшення витрат на підтримання здоров’я осіб похилого віку.

Вирішення цих та інших проблем, з якими часто стикаються люди похилого віку, залежить не тільки від змін у площині законодавства, а й від виховання відповідної свідомості в суспільстві. Задля цього, переконані учасники круглого столу, слід об’єднати зусилля різних гілок влади усіх рівнів та громадськості.

В роботі круглого столу взяли участь активісти ветеранських організацій міста, представники міської та районних у місті рад, установ та закладів соціальної сфери, громадських організацій та засобів масової інформації.

Новости Чернигова от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Буддизм Круговращение Майтреи (Майдари-хурал) 
Tunisia День Республики в Тунисе  
Свобода слова
Организация: Курорт Шарм-эль-шейх
Севастополь
Организация: Автолюкс
Киев
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования