Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Чернигова
Чернігівська податкова закликає сказати “ні” зарплатам у конверті
Фото: Чернігівський монітор

Чернігівська податкова закликає сказати “ні” зарплатам у конверті


четверг, 08.04.2010 12:28 Просмотров544Комментариев1

Про те як чернігівські податківці борються з нелегальними працівниками, зарплатами в конвертах та несплатою податків йшлося вчора на прес-конференції. В ній взяли участь голова Чернігівської ОДПА Валентин Осипенко, начальник відділу оподаткування доходів фізичних осіб ДПА в області Катерина Шумейко та голова Чернігівського відділення громадської організації “Асоціація платників податків України” Михайло Назаренко.

Так Валентин Осипенко поінформував присутніх про основні показники роботи обласних податківців у січні-березні 2010 року. Так за результатами роботи наші податківці стали третіми в загальноукраїнському рейтингу обласних ДПА, пише Чернігівський монітор.

Доходи місцевих бюджетів за перший квартал склали 229,7 млн.грн., що на 8,4 відс. або на 17,8 млн. грн. більше рівня минулого року. У структурі місцевих бюджетів 77 відсотків припадає на податок з доходів фізичних осіб – його надійшло 177,7 млн.грн.

Податок з доходів фізичних осіб є бюджетоформуючим для місцевих бюджетів. В залежності від регіону його питома вага у доходах місцевих бюджетів складає від 60 до 80 відсотків. На Чернігівщині – 77,4 відсотки.

Стосовно зарплат в конвертах та працівників без трудової, то керівник Чернігівської ОДПА розповів, що з початку року перевірено 76 юридичних осіб та 17 приватних підприємців. Під час кожної перевірки виявлені порушення.

Юридичним особам донараховано сплатити до бюджету 6 млн. 258 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб. На посадових осіб складено 41 адміністративний протокол. Підприємцям донараховано 995 тис. грн. та складено 14 протоколів про адмінпорушення.

З початку року виявлені 751 чоловік, які працювали на умовах нелегалів. Найбільше їх легалізовано в торгівлі – 539 працівників та у сфері автоперевезень – 69.

Валентин Осипенко наголосив, що робота з роботодавцями проводиться “на 100% у тісній співпраці, без пресу та тиску”. Але при цьому “довести роботодавцю, що жоден випадок порушень не залишиться без уваги”, – сказав він.

Катерина Шумейко розповіла про важливість нарахування реальної заробітної плати та легалізації робочих місць. За її словами сьогодні податківці проводять аналітичну роботу, викриваючи схеми ухилень. Це стосується і виявлення невідповідності між розміром зарплат вакансій та у звітах підприємств, між кількістю отриманих ліцензійних карток на водіїв та кількістю працевлаштованих водіїв тощо. Начальник відділу оподаткування доходів фізичних осіб зазначила, що з метою виявлення порушень прав працівників, зарплат в конверті та інших повідомлень працює телефон довіри. При цьому будь-яке анонімне повідомлення буде розглянуто.

На завершення прес-конференції голова ДПА в Чернігівській області Валентин Осипенко та голова Чернігівського відділення громадської організації “Асоціація платників податків України” Михайло Назаренко підписали звернення до керівників підприємств та підприємців. У зверненні, зокрема, зазначено: “Звертаючись до вас, шановні керівники підприємств, представники бізнесових структур, приватні підприємці, ми закликаємо об’єднати зусилля, щоб покласти край таким ганебним явищам, як нелегальна наймана праця та “конвертна” зарплата. Адже саме від вас залежить, щоб працівники вашого підприємства або наймані працівники прозоро одержували зарплату. Тоді ви будете чесними і перед законом, і перед своєю совістю”.

Новости Чернигова от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:               

Комментариев - 1  
1 Аноним
Процитировать Процитировать
2010-04-08 12:49
так создайте условия, чтоб было выгодно людей оформлять
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Russian_Federation 1969г.  Родилась Юлия Владимировна Меньшова, актриса, ведущая.
Poland 1812г.  Родился Юзеф Игнацы Крашевский (Józef Ignacy Kraszewski), польский писатель, публицист, историк (ум. 1887).
Свобода слова
Организация: Мобитрейд
Киев
Организация: Супермаркет "Рейнфорд"
Киев
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования