Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Чернигова
Громадська рада запрошує до співпраці
Фото: Перл

Громадська рада запрошує до співпраці


среда, 07.04.2010 10:09 Просмотров292Комментариев3

Настала весна, а з нею і традиційний місячник з озеленення та благоустрою території області. Питання впорядкування та озеленення Чернігова та області, посадки та подальшого збереження зелених насаджень зазнали жвавого обговорення під час робочого засідання Громадської ради при Держуправлінні, яке відбулося наприкінці минулого тижня в Орхуському центрі, пише Чернігівський монітор.

Представниками обласного екоклубу “Берізка”, ЧОБО “Аратта”, обласного Всеукраїнського товариства охорони природи, ПЗУ, “Меридіану фундаментальних традицій”, обласної організації водників та меліораторів та громадськості обговорено цілий ряд насущних екологічних проблем.
Громадські природоохоронці висловили сподівання щодо активізації організації виконання реальних практичних заходів від нового керівництва КРБП “Зеленбуд” з догляду та відновлення зелених насаджень м. Чернігова, створення розсадника зелених саджанців для потреб міста та прилеглих районів, впорядкування та значного поновлення асортименту міських клумб та квітників, як однієї з зелених рис міста Чернігова, пише Чернігівський монітор.

Заступник начальника Держуправління Л. Івашко висловила побажання щодо плідної співпраці з природоохоронними громадськими організаціями, їх тісного партнерства з обласними екологами у питаннях збереження навколишнього природного середовища, використання природних ресурсів в області. Закликала керівників громадських організацій екологічного спрямування взяти участь в розробці обласної екологічної Програми, над якою почало працювати Держуправління, оскільки діюча Програма “Екологія-2010” завершує термін своєї дії.

Серед інших питань розглянуто підсумки діяльності організацій – членів Громадської ради, пропозиції щодо плану роботи на 2010 рік. Головний спеціаліст Держуправління А. Пивовар повідомив про проведення Всеукраїнського конкурсу “Національне дерево України”, закликав взяти в ньому участь активну екологічну громадськість.

Вирішено і надалі не залишати поза уваги громадськості важливі для життєдіяльності населення проблеми розташування та паспортизації полігонів твердих побутових відходів на території області, паспортизації зелених зон міста, стану екологічної освіти населення та молоді зокрема.

Громадська рада при Держуправлінні охоронприроди в Чернігівській області запрошує до активної співпраці всіх небайдужих до екологічних проблем рідного краю, неурядові, громадські організації, спілки, асоціації та ін., метою яких є охорона довкілля, зменшення його забруднення та досягнення сталого (збалансованого) розвитку. Запрошуємо до співпраці представників регіональних мас-медіа.

З питань членства або участі в засіданнях Громадській раді запрошуємо звертатись за контактним телефоном Орхуського центру при Держуправлінні – 4-21-76.

Новости Чернигова от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 3  
3 громадянин
Процитировать Процитировать
2010-04-07 10:13
Тебе не питали
2 вредина
Процитировать Процитировать
2010-04-07 10:12
сиди дома!
1 громадянин
Процитировать Процитировать
2010-04-07 10:12
а фызичних осіб запрошують, я щось не зрозумів. А що треба робити?
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Spain 1795г.  Испания подписала договор, по которому она покидала свою колонию Санто-Доминго — восточную половину острова Гаити.  
Православные Колочская и Кипрская чудотворные иконы Божией Матери 
Свобода слова
Организация: «Найстревел»
Киев
Организация: "Пузата Хата"
Одесская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования