Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Чернигова
Вода - страшна сила
Фото: panoramio

Вода - страшна сила


пятница, 02.04.2010 14:48 Просмотров382Комментариев0

 Внаслідок підйому рівня води в р. Снов, за повідомленням Чернігівського обласного управління МНС, порушено транспортне сполучення між селами Великий Дирчин та Малий Дирчин (Городнянський район). Дамба, через яку здійснюється сполучення між селами переливається водою на 3 ділянках правого берега шириною 55м та 35м, лівого берега шириною 7м. Висота шару води складає від 0,5 м до 1 м. Будинки та садиби у с. Малий Дирчин не підтоплені. Сполучення між селами забезпечується за допомогою човнів.

На території Великодирчинської сільської ради Городнянського району 31 березня проведене виїзне засідання обласного штабу з безпечного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у 2010 році під головуванням голови обласної державної адміністрації. Були визначені першочергові заходи щодо життєзабезпечення населення с. Малий Дирчин, а також розглянуті питання і поставлені завдання керівникам обласних управлінь та організацій по здійсненню подальших протиповеневих заходів у інших районах області.

У зв'язку з початком процесу руйнування льодового покриву на р. Десна і підйомом рівнів води з 27 березня 2010 року порушене транспортне і пішохідне сполучення 4 населених пунктів Менського району, що знаходяться на лівому березі р. Десна з районним центром (с. Остапівка – проживає 115 жителів, с. Червоний Маяк - проживає 41 житель, с. Куковицьке - проживає 1 житель, с. Червоні Луки - проживає 28 жителів).

Жителям сіл дозволений перехід по залізничному мосту до смт Макошине, продукти та товари першої необхідності завозяться один раз на тиждень, пише Сiверщина.

Припинене пряме сполучення з райцентром населених пунктів Пекарівської сільської ради (сіл Пекарів, Кнути, Костирів, Синютин) Сосницького району. Транспортне сполучення з райцентром даних населених пунктів здійснюється через смт Короп.

Доставка хлібобулочних виробів до сіл Пекарівської сільської ради здійснюється в об’їзд через смт Короп Сосницьким хлібокомбінатом райспоживспілки, товарів першої необхідності та продовольчої групи – раз на тиждень Сосницькою райспоживспілкою, а також 3 підприємцями.

В зв’язку з підйомом рівнів води в р. Десна з 30 березня розведений понтонний міст через р. Десна біля м. Новгород-Сіверський. Автомобільне сполучення з населеними пунктами Биринської сільської ради (с. Бирине, с. Прокопівка, с. Підгірне) здійснюється через м. Шостка Сумської області.

В зв’язку з льодоходом з 1 квітня розведений понтонний міст через льдохід, понтонний міст р. Сейм біля с. Осіч Бахмацького району. Автомобільне сполучення з с. Осіч здійснюється по дорозі Каціри-Осіч.

Життєдіяльність населення забезпечується, впливу повеневих вод на населені пункти та об’єкти господарювання немає.

Новости Чернигова от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Russian_Federation День военно-морского флота (День Нептуна) 
Ukraine День работников торговли  
Свобода слова
Организация: Центр отдыха "Максимум"
Киев
Организация: Клуб "Меридиан"
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования