Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Чернигова
Основні аспекти державної служби вивчатимуть студенти-випускники
Фото: Чернігівський монітор

Основні аспекти державної служби вивчатимуть студенти-випускники


вторник, 30.03.2010 09:23 Просмотров459Комментариев0

Під час тематичного короткотермінового семінару “Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи”, що розпочався сьогодні в Центрі підвищення кваліфікації.
Вже традиційним стало запрошення на відкриття заходу випускників семінару минулих років, які на сьогоднішній день поповнили ряди державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування. Вони поділились своїми враженнями від навчання та роботи на посадах, розповіли про свої функціональні обов’язки.
В перший день навчання дізналися молоді люди і про діяльність Спілки молодих державних службовців – всеукраїнської громадської організації, чернігівський осередок якої представив його голова, заступник начальника управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Юрій Музика.
“Накопичення інформації в сучасному суспільстві збільшується в геометричній прогресії. Тому зростає необхідність у постійному підвищення свого професійного рівня, здобутті додаткової освіти” – зазначив на відкритті заходу директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.  Тобто зазначене навчання є певним шансом для молодих людей, шансом підвищення своєї конкурентноспроможності на ринку праці, здобуття престижної посади, пише Чернігівський монітор.
Програма тематичного короткотермінового семінару дає можливість побачити своєрідний “зріз” органів влади, зрозуміти сутність їх роботи. Тож в рамках двотижневого навчання студенти V курсу державних вищих навчальних закладів Чернігова матимуть змогу ознайомитися з основними напрямами роботи апарату обласної державної адміністрації, виконавчого апарату обласної ради, управлінь та відділів обласної державної адміністрації, зустрітися з керівництвом міста та області. Вони проаналізують критерії ефективної роботи органів влади, обговорять соціально-економічне становище області, промисловість та сільське господарство, основні напрями бюджетної і податкової, гуманітарної та соціальної політики та ін.
Традиційно студенти відвідають Верховну Раду України та Комітети з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму; з питань науки і освіти, ознайомляться з діяльністю Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України.
Другий тиждень навчання передбачатиме стажування молодих людей в органах виконавчої влади і органах місцевого самоврядування, тобто їх практичне ознайомлення зі специфікою відповідних галузей державного управління.
За результатами навчання, стажування та підсумкового тестування студенти будуть зараховані до кадрового резерву на посади державних службовців.
Новости Чернигова от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
France 1741г.  Родился Жан Антуан Гудон (1741 -16.7.1828), французский скульптор. Родился 20 марта 1741 в Версале.  
Ukraine 1639г.  Родился Иван Мазепа в селе Мазепинцы под Белой Церковью, Речь Посполитая.  
Свобода слова
Организация: Супермаркет "Фуршет"
Кировоградская область
Организация: Супермаркет "Таргет"
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования