Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Чернигова
О.Соколов готується до Дня Перемоги
Фото: ПІК

О.Соколов готується до Дня Перемоги


четверг, 25.03.2010 08:29 Просмотров514Комментариев0

“Ніхто не забутий, ніщо не забуте” – такий принцип, на думку Чернігівського міського голови Олександра Соколова, необхідно взяти за основу в організації та відзначенні 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Про це йшлося на першому засіданні організаційного комітету з підготовки та відзначення цієї визначної дати у місті, пише Чернігівський монітор.

Міський голова звернувся до всіх причетних до святкування пам’ятної дати з вимогою поставитися до своєї роботи дуже відповідально. “Це повинно бути свято усіх поколінь чернігівців, ми маємо об’єднати людей навколо високих патріотичних ідей, аби кожен колектив, кожна установа знайшли своє місце у загальноміському святкуванні. Йдеться про різноманітність заходів, їх високе змістовне патріотичне наповнення”, – сказав О.Соколов.

За словами міського голови, кожен із 1548 учасників бойових дій та інвалідів війни, котрі проживають на сьогодні у Чернігові, мають відчути увагу до них та турботу від органів влади, установ та підприємств, школярів. До речі, цього року понад 100 ветеранів-чернігівців відзначатимуть 90-річчя.

В ході засідання про проведену підготовчу роботу та заплановані заходи прозвітували голови Деснянської та Новозаводської районних у місті рад. Особливу увагу керівники районів приділяють обстеженню умов проживання ветеранів Великої Вітчизняної війни та наданню їм необхідної допомоги. “Напередодні свята ставимо за мету розв’язати конкретні проблеми ветеранів”, – наголосив Олександр Глиняний.

Також важливим напрямком підготовки до річниці Перемоги є облаштування і благоустрій пам’ятних знаків та місць поховань на території обласного центру. Усі вони закріплені за підприємствами та організаціями і будуть вчасно впорядковані.

За словами начальника управління освіти міської ради Володимира Купріяненка, учні загальноосвітніх навчальних закладів готові привітати кожного ветерана, навіть улаштувати домашній міні-концерт. Буде проведено огляд-конкурс шкільних музеїв. Заклади освіти розмістять на фасадах будівель привітання з 65-річчям Великої Перемоги, а на території колегіуму №11 встановлять пам’ятний знак.

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Вадим Антошин доповів про проведення капітального ремонту Вічного вогню на Меморіалі слави, де вандали пошкодили плиту.
Голова міської організації ветеранів Ірина Четвертак детально розповіла про роботу своєї організації та озвучила першочергові потреби ветеранів. Вона подякувала міського голову та керівників відповідальних служб за розуміння та реальну допомогу. “Хотілося б написати літопис безцінних спогадів ветеранів, ” – поділилася планами голова ветеранської організації.

Начальник відділу зв’язків з громадськістю міської ради Ірина Соломаха запросила до співпраці керівників усіх структурних підрозділів, аби всі заходи своєчасно були анонсовані та висвітлені.
Детально про культурно-мистецькі заходи, присвячені 65-річчю Перемоги, розповів начальник управління культури Олег Васюта.

Перед кожним із учасників засідання оргкомітету О.Соколов поставив конкретні завдання. “Це був перший, але не останній оргкомітет. Зробіть висновки”, – наголосив міський голова. Він пообіцяв, що хід підготовки до 65-ої річниці Великої Перемоги проконтролює за два тижні.

Новости Чернигова от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Germany 1912г.  Родился Вернер Браун (1912 - 16.6.1977), рожденный в Германии американский конструктор ракет, главный конструктор проекта «Апполон».
Славянские Масленица - Комоедица 
Свобода слова
Организация: Супермаркет "Таргет"
Харьковская область
Организация: "Эпицентр"
Львовская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования