Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Чернигова
Онкодиспансер отримав нове обладнання
Фото: Преступности НЕТ

Онкодиспансер отримав нове обладнання


среда, 24.03.2010 13:26 Просмотров256Комментариев0

В Чернігівському обласному онкологічному диспансері лікарям щоденно доводиться робити по 30-40 кардіограм. Кожний хворий потребує обстеження серцево-судинної системи, адже від цього залежить подальше лікування. Апарат, на якому медикам доводилось працювати, – вже служить п’ятнадцять років. За цей час рівень медицини піднявся на новий щабель, так само як і з’явилось сучасне медичне обладнання. Тому застарілий електрокардіограф за своїми якісними характеристиками поступає нинішнім, тим більше, у його роботі почали простежуватись збої. Тому завдяки зусиллям народного депутата України Валерія Дубіля  в рамках реалізації започаткованої Юлією Тимошенко програми “Здоров’я нації” медична установа отримала новий, сучасний пересувний електрокардіограф, пише Чернігівський монітор.

“Цей апарат суттєво допоможе, він у буденній праці потрібен кожен день. Тому що всі пацієнти, що лягають у диспансер, проходять електрокардіографію, багато з них ідуть на оперативне лікування, на хімія-терапію, променеву терапію, всі методи лікування агресивні, тому стан серцево-судинної системи лікуючому лікарю треба обов’язково знати. Тим більше, є багато хворих, які не можуть самостійно дійти до кабінету, а електрокардіографію треба робити. І в таких випадках особливо цінним є пересувний апарат”, – зазначив лікар-терапевт Володимир Король.
Здоров’я нації – це головна мета, що міститься у самій назві програми Юлії Тимошенко. Тому першочерговим завданням програми було саме оснащення всіх медичних закладів новим та сучасним обладнанням, аби лікарі мали можливість якісно діагностувати та лікувати хвороби. Рівень нашої медицини має бути таким, аби кожній людині, яка стикнулась з хворобою, не доводилось їздити за кордон чи до столиці. В кожній лікарні має бути таке обладнання, за допомогою якого медики могли подолати недуг. Народний депутат Валерій Дубіль – медик за фахом – до проблем медицини завжди ставиться з особливою увагою. Народний обранець закріплений за містом Чернігів, і саме в нашому місті Валерій Дубіль виконує програму “Здоров’я нації”. Таким чином всі медичні заклади постійно отримують нове, надсучасне обладнання. Онкологічний диспансер не є винятком, і подарований електрокардіограф не перше передане обладнання.

“Зараз виконується друга частина програми, яка була розпочата урядом Юлії Тимошенко і нашої команди. На першому етапі було подаровано 49 автомобілей. Під час виконання другої частини програми на всю Чернігівську область ми подарували 25 апаратів УЗД, 227 глюкометрів, 9 дефібриляторів, 33 електрокардіографів. І один із них ми сьогодні привезли онкодиспансеру. До цього ми подарували медичному закладу апарат УЗД, мамограф, ніж для видалення пухлин, комп’ютеризували онкодиспансер . Наша команда Юлії Тимошенко, яка представлена в Чернігівській області Куровським І.І., Ляшко О.В., мною, як народним депутатом, буде виконувати і надалі цю програму, і робити все, щоб наші медичні установи мали найсучасніше обладнання і допомагали людям.”, – зазначив Валерій Дубіль.

Про проблеми лікарень народний обранець дізнається саме під час зустрічей з медичними працівниками. Під час останнього візиту Валерій Дубіль з’ясував, що онкологічний диспансер потребує ректоскоп з волоконним світловодом. Потрібне обладнання неодмінно з’явиться у медичному закладі. А команда БЮТ і надалі виконуватиме програму “Здоров’я нації” та забезпечуватиме лікарні необхідним обладнанням.

Новости Чернигова от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:               

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Russian_Federation 1946г.  Родился Александр Кайдановский (ум. 1995), советский и российский актёр театра и кино («Крах инженера Гарина», «Свой среди чужих, чужой среди своих», «Сталкер»).
Australia 2002г.  Учёные получили подтверждение одной из самых загадочных легенд — о существовании морских чудовищ.  
Свобода слова
Организация: "Украинский экспресс"
Днепропетровская область
Организация: Мегаполис
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования