Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Чернигова
Німецький досвід у галузі водного господарства допоможе Чернігову
Фото: Город Могилев

Німецький досвід у галузі водного господарства допоможе Чернігову


среда, 24.03.2010 12:52 Просмотров522Комментариев0

У Чернігові у рамках втілення проекту “Німецько-українське партнерство у сфері водного господарства – завдання науки і практики” проходить міжнародний семінар. У ньому беруть участь представники водоканалів з різних куточків України, науковці, а також теоретики і практики питань водопостачання з м. Дрезден (Німеччина).

Упродовж двох днів фахівці обговорять законодавчі норми у сфері охорони природного середовища, вимоги до підприємств з водопостачання і водовідведення, дотримання нормативно-технічних стандартів, пише Чернігівський монітор.

Вітаючи учасників зібрання, Чернігівський міський голова Олександр Соколов зазначив, що вважає символічним проведення семінару після відзначення Всесвітнього дня води. Адже за даними експертів ООН, близько 2-х млрд. тонн відпрацьованої води, що містить домішки добрив, нечистот, промислових відходів та відходів життєдіяльності людини, щодня скидаються у моря та ріки, завдаючи непоправної шкоди екосистемам планети. Крім того, від споживання неякісної води щороку у світі гине більше людей, аніж під час воєн і конфліктів, що ведуться на планеті Земля.
“Хоча обласний центр Чернігівщини має непогане забезпечення питною водою, але над проблемами водопостачання ми маємо постійно працювати, вивчаючи досвід інших країн”, – переконаний керівник міста.

На його думку, для Чернігова мають важливе значення перспективи покращання стану водних ресурсів. Йдеться про зменшення скидів недостатньо очищених стічних вод у поверхневі водні об’єкти, попередження забруднення підземних вод, покращання режиму господарювання у прибережних захисних смугах водних об’єктів, сприяння будівництву та реконструкції очисних споруд на підприємствах міста.

Наскільки стічні води, що надходять з КП “Чернігівводоканал” у річку Білоус, а потім у Десну, відповідають стандартам, буде з’ясовано за допомогою пересувної лабораторії, яка місяць працюватиме у Чернігові. Як повідомив начальник КП “Чернігівводоканал” Олександр Шкінь, спільна робота з іноземними фахівцями дасть результат – дозволить виявити проблемні питання і озвучити їх на державному рівні.

За словами керівника водоканалу Дрездена Йоганнеса Пола, сучасні проблеми водопостачання в Україні багато в чому схожі із станом водопровідного господарства Східної Німеччини у період об’єднання країни. “Ми хочемо заохотити колег реформувати цю галузь. Насамперед, тарифи мають відповідати реальним господарським потребам, тоді ми зможемо задовольнити споживача і дотримуватися екологічних нормативів”, – сказав він.
У рамках втілення німецько-українського проекту у сфері водного господарства, що триває вже три роки, планується підписання угоди про кооперацію між представниками обох сторін. Угода, зокрема, передбачає проведення лекцій, семінарів, безкоштовних заходів задля підвищення професійного рівня українських фахівців, пристосування нормативно-технічної документації до потреб українського водного господарства, а також співпрацю окремих підприємств двох країн щодо технічних стандартів, організаційної співпраці та соціоенономічних питань.

Новости Чернигова от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Православные Собор Архангела Гавриила  
Russian_Federation 1968г.  Родилась Наталья Быстрова, российская спортсменка, трёхкратная абсолютная чемпионка Мира, трёхкратная Мисс Вселенная по фитнесу (NAC International).
Свобода слова
Организация: Пиццерия "Пицца Белла"
Харьковская область
Организация: Райфайзен Банк Аваль
Киев
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования