Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Черкасс
"НІБУЛОН" збудує зерновий порт і в Каневі
Фото: Про-вінція

"НІБУЛОН" збудує зерновий порт і в Каневі


вторник, 13.04.2010 09:18 Просмотров725Комментариев4

Канів став стратегічним об’єктом для будівництва схожого портового перевантажувального терміналу, який компанія "НІБУЛОН" має у Миколаєві

Сільськогосподарська компанія "НІБУЛОН" має намір збудувати на території Канева, на лівому березі Дніпра, термінал для попередньої обробки та перевантажування зернових, а також подальшого їх транспортування рікою до місця призначення, пише "Прес-Центр".

Представники компанії переконують, що місто отримає вигоду від будівництва терміналу. Бо, мовляв, відродиться судноплавство, доходи від сплати податків підприємства поповнять міську скарбницю, буде надаватися допомога у розв’язанні соціальних проблем, відновиться залізничне сполучення до станції "Ліпляве", буде створено 120 робочих місць.

Але жителі Канева досить насторожено ставляться до ідеї спорудження промислового гіганта. І мають на те причини: "Укршампіньйон" кілька років ширить містом і навколишніми селами неприємні запахи, а фірма "Наша Ряба" отруює все живе у малих канівських річках. Проти будівництва терміналу вже виступають працівники Шевченківського національного заповідника, аргументуючи тим, що ця територія належить до зони регульованої забудови.

Для ознайомлення з діяльністю підприємства і вивчення можливих негативних наслідків під час будівництва та роботи терміналу в Каневі, депутати міської ради та представники громадськості відвідали термінал з відвантаження зернових та олійних культур компанії "НІБУЛОН" в селі Вітове на Чигиринщині. Місцеві жителі розповіли приїжджим, що з приходом у район промислового гіганта життя тут помітно пожвавилося, з’явилися робочі місця. Однак, за словами депутата Канівської міськради Володимира Коржова, жителі Вітового сказали, що тут стоїть сильний шум і пилюка.

Новости Черкасс от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:         

Комментариев - 4  
4 Аноним
Процитировать Процитировать
2010-07-29 20:28
Представник Руху добровольців «Простір свободи» Тарас Пушкар виступив за визнання повторних слухань 24 липня нелегітимними: «Порушення строків появи інформації у ЗМІ та упередженість оргкомітету вказує на неправомірність рішення таких слухань». Але цю пропозицію не було розглянуто та не винесено на голосування. Замість цього було відключено мікрофон та відмовлено у виступі.
3 Аноним
Процитировать Процитировать
2010-07-29 20:27
Хамська поведінка головуючого підтримувалась частиною присутніх у залі, що аплодували йому, коли він топтався по іменах присутніх у залі відомих науковців М. М. Біляшівського та З. О. Тархан-Берези. Дехто з присутніх в залі дозволяв собі штовхати і хапати за руки виступаючих проти будівництва. Це говорить на користь тих, хто попереджав про «куплену публіку». Не дивує і рішення, яке було прийнято цими «слуханнями», адже воно було діаметрально протилежне до попереднього. При чому приблизно четверть зареєстрованих взагалі не голосувала, що говорить про залякування та надмірне нагнітання напруженості оргкомітетом слухань.
2 Аноним
Процитировать Процитировать
2010-07-29 20:26
Сама процедура проведення слухань мала безліч порушень: громадськість не було вчасно повідомлено про слухання (інформація про слухання у пресі з’явилась лише за 3-4 дні, а не за тиждень, як передбачено законодавством); головуючий на слуханнях Ю.Г. Тимошенко вів себе по-хамськи (не допускав до виступів представників громадськості, що виступали проти будівництва, постійно ображав їхню гідність, протягом слухань постійно агітував за будівництво терміналу).
1 zzzuk
Процитировать Процитировать
2010-04-30 09:12
Тулуб, під час візиту до Канева сказав, щоб канівчани самі з цим розбиралися: ніби вони мають достатньо важелів впливу http://www.dniprowazirka.com.ua/page.php?c=932
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Tunisia 1956г.  Тунис стал независимым от Франции.
Ukraine 1809г.  Николай Васильевич Гоголь — русский писатель украинского происхождения с глубоким восприятием и пониманием как украинской, так и русской жизни, истории, культуры, один из величайших мастеров прозы и драматургии в русской литературе.
Свобода слова
Организация: "Мандарин"
Винницкая область
Организация: Клиника"Биомед"
Киев
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования