Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Черкасс
У Черкасах УНП і ВО "Свобода" виступили за відставку Табачника
Фото: Минпром

У Черкасах УНП і ВО "Свобода" виступили за відставку Табачника


среда, 24.03.2010 12:43 Просмотров291Комментариев0

Акцію з вимогою відставки міністра освіти Дмитра Табачника провели в Черкасах сьогодні, 24 березня, представники Української Народної партії та ВО "Свобода", пише "Прес-Центр".

Напередодні обласна організація УНП розповсюдила заяву за підписом голови обласного УНП Леоніда Даценка, в якій говориться наступне:

"УНП Черкащини висловлює глибоку стурбованість і обурення у зв’язку з призначенням на посаду Міністра освіти і науки України відомого українофоба Дмитра Табачника.

Наголошуємо на тому, що ця особа не гідна посади керівника освіти і науки в Україні, оскільки неодноразово відверто та цинічно демонструвала свою нелояльність до Української держави і всього українського. З його попередньої діяльності на різних відповідальних державних посадах, чисельних "наукових", публіцистичних робіт та публічних виступів зрозуміло, що він є свідомим руйнівником української державності, ворогом української культури, фальсифікатором української історії. Такій особі, як Табачник, не можна довірити виховання і навчання українських дітей та молоді, бо це несе загрозу національній безпеці України.

Водночас це призначення, по суті, ставить під загрозу подальше реформування системи освіти в Україні. Нагадаємо, що саме Табачник є одним з найактивніших апологетів згортання освітньої реформи в Україні і відходу від сучасних європейських систем освіти. Зовнішнє незалежне тестування, з яким так активно бореться Табачник, не тільки відкрило двері до вищих навчальних закладів десяткам тисяч обдарованої сільської молоді, чим було на практиці реалізовано конституційний принцип рівності можливостей в отриманні вищої освіти, але й істотно сприяє зменшенню корупції в освітній сфері.

Окрім того, з морально-етичного боку Табачник навіть серед своїх однопартійців-регіоналів знаний як людина, що причетна до численних зловживань службовим становищем. Ця особа вносить розкол в українське суспільство, що суперечить програмовим засадам нового Президента України В. Януковича, який обіцяв об’єднувати Україну.

УНП Черкащини вимагає негайної відставки Дмитра Табачника з посади міністра освіти і науки України і закликає черкащан до акцій протесту".

Новости Черкасс от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Православные Колочская и Кипрская чудотворные иконы Божией Матери 
USA 1955г.  Родился Уиллем Дефо (Willem Dafoe), американский киноактёр («Последнее искушение Христа», «Взвод», «Миссисипи в огне», «Скорость-2»).
Свобода слова
Организация: PEOPLEnet
Житомирская область
Организация: "Шиншилла-Хаус"
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования