Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Черкасс
"НУ": команда Януковича продемонструвала нечесність та цинізм
Фото: Про-Вінція

"НУ": команда Януковича продемонструвала нечесність та цинізм


вторник, 16.03.2010 12:31 Просмотров372Комментариев0

12 березня 2010 року Президент України Віктор Янукович звільнив Олександра Черевка з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Не піддаючи сумніву право новообраного Президента на призначення та звільнення представників виконавчої влади на місцях, «Наша Україна» водночас висловлює обурення з приводу формальної причини такого звільнення.

Ми переконані, що Янукович, формуючи нову команду в регіонах і зачищаючи місця для своїх людей, замість шукати надумані приводи, мав би знайти в собі мужність назвати справжню причину звільнення голови Черкаської ОДА.

Натомість, мотивуючи своє рішення нібито «украй незадовільним станом справ у Черкаській області і, зокрема, у Шевченківському національному заповіднику в Каневі», команда нового Президента продемонструвала не лише свою нечесність, а й цинізм.

Звертаємо увагу на те, що саме за керівництва Олександра Черевка Черкаська область зберігала позитивні тенденції розвитку. Що ж до розбудови об’єктів історичної спадщини, то внесок екс-губернатора у відновлення пам’яток на Батьківщині Тараса Шевченка – у Моринцях та в Шевченковому, у Шевченківському національному заповіднику в Каневі, у козацькій столиці Чигирині та в родинному обійсті Богдана Хмельницького Суботові важко переоцінити, пише Провінція.

Крім того, хочемо звернути увагу на те, що саме за часів очолювання уряду Віктором Януковичем Шевченківський національний заповідник фінансувався найгірше. Зокрема, у 2003 році на його відновлення урядом Януковича було виділено 899,9 тис. грн., а вже після приходу до влади Віктора Ющенка протягом двох років ця сума зросла більш ніж в 10 разів – до 9 560 тис. грн. у 2005 році. Натомість у бюджеті 2007 року, сформованому урядом Януковича, суму було зменшено більш ніж втричі – до 2 796,4 тис. грн. Попри складнощі з фінансуванням, місцевою владою на чолі з губернатором було докладено усіх зусиль для вчасного та якісного виконання робіт на території заповідника, аби до 150-річчя з дня повернення праху Великого Кобзаря до України завершити реконструкцію об’єкта.

Наведені цифри говорять самі за себе і вкотре демонструють не лише надуманість звинувачень команди нового Президента, а й справжнє її ставлення до питання відновлення історичної спадщини України.

Враховуючи вищевикладене, «Наша Україна» констатує, що звільнення Олександра Черевка з посади Голови Черкаської облдержадміністрації є суто політичним, а звинувачення, озвучені представниками Глави держави - безпідставними.

Новости Черкасс от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
Ukraine 2000г.  Отменено положение о смертной казни на Украине.
USA День рождения Джорджа Вашингтона 
Свобода слова
Организация: Магазин "Нова лінія"
Крым
Организация: Окна "СОКОС"
Донецкая область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования