Реклама на сайте Реклама на сайте Добавить в избранное Добавить в избранное
Шрифт Мелкий шрифт Средний шрифт Крупный шрифт
Главная / Регионы / Новости Черкасс
Долина троянд: місце для відпочинку чи для заробляння грошей?

Долина троянд: місце для відпочинку чи для заробляння грошей?


вторник, 15.07.2008 09:30 Просмотров648Комментариев0

Територія природно-заповідного фонду — сквер, який вже перестав бути «Долиною троянд», однак ще не став «Співочим полем» — продовжує бути в центрі уваги черкаської громади. Яка доля очікує на цю землю.

Згідно з обіцянками влади міста, до кінця червня Долина троянд мала перетворитися на Співоче поле. З того часу тут мали відбуватися концерти та загальноміські свята, а вся територія мала набути вигляду суцільної зеленої галявини — на зразок європейських, якою можна ходити босоніж.

Однак на календарі — середина літа, а роботи з наведення благоустрою все ще тривають. Хоча й це, звісно, не може не радувати. Вже виконані роботи з посіву трави та ремонту фонтанів. Невдовзі, обіцяє директор комунального підприємства «Дирекція парків» Олександр Радуцький, буде встановлено освітлення та завершено обладнання Долини лавочками, повідомляє "Антенна"

Але, разом із тим, гостро постає питання збереження новостворених благ цивілізації. Як показує практика, найбільш дієвим є контроль із боку правоохоронних органів, однак останнім часом працівників патрульної служби в Черкасах чомусь і вдень зі свічкою не знайдеш. Відтак, діяння деяких наших співгромадян продовжують залишатися непоміченими, а самі хулігани не несуть жодної відповідальності. Тож, ймовірно, з огляду на менталітет населення, ходити босоніж та відпочивати на цивілізованих лавочках черкащанам доведеться не довго.

Водночас виникає чимало пересторог у зв’язку із тим, що віднедавна територія Долини вже не є єдиним цілим із Пагорбом Слави — її передано на баланс комунального підприємства «Дирекція парків», що в майбутньому може загрожувати її приватизацією, а відтак — продажу приватним особам. Поки ж найбільш реальна перспектива, яка, до речі, йде врозріз із попередніми обіцянками влади, — це окупація території Долини троянд різного роду закладами відпочинку. Принаймні початок вже покладено.

Таких закладів відпочинку буде щонайменше два, говорить Олександр Радуцький. Втім, де два — там і десять. А концерти та фестивалі, як обіцяний, але не реалізований «Країна Мрій», облюбують яке-небудь інше, більш прийнятне місце.

Відтак, залишається тільки сподіватися на залишки совісті черкаських керманичів, які бодай раз дотримають обіцянки і не перетворять колись прекрасну місцину на ще один майданчик для заробляння грошей.

Новости Черкасс от Mobus.com
Написать комментарий

Теги:            

Комментариев - 0  
Запросить другое изображение
Новости партнеров
Новости партнеров
Лента новостей
Авто
Mitsubishi построила "пригородный" электрокар
14.02 08:08 Просмотров7965 Комментариев0
Японцы из Nissan обновят суперкар Nissan GT-R
05.11 12:16 Просмотров6271 Комментариев5
Дизель по 10. Почему растут цены на заправках
16.10 09:45 Просмотров11472 Комментариев12
Конференции
Статей в данной категории не найдено.
Финансы
МВФ выдаст Украине новый кредит при условии сокращения дефицита госбюджета-2013
19.05 14:54
Эксперты рассказали, как повлияет на Украину кипрский "налог на депозиты"
20.03 22:31
Небольшие банки серьезно нарастили депозитные портфели
14.02 08:25
Голосование
ЗаключениеТимошенко это
 
Политические репрессии
  62% (122)
Справедливое наказание
  38% (74)
В этот день
VietNam 1890г.  Родился Хо Ши Мин, президент Демократической Республики Вьетнам.
День памяти геноцида греков Малой Азии 
Свобода слова
Организация: Страховая группа "ТАС"
Харьковская область
Организация: Магазин "Книголенд"
Харьковская область
 

Загрузка...

Знакомства

Загрузка

Новости КИНО и ТВ

Загрузка...
Загрузка...

О нас Контакты Реклама на сайте Партнерам Пресс-релизы Архив Гражданская журналистика Статьи партнёров Новости партнеров
Rambler's Top100 Яндекс цитирования